O nás

Ekomont spol. s r.o. se od svého založení v roce 1995 snaží o uspokojování zákazníků spolehlivými, rychlými a kvalitními službami při neustálém zvyšování jejich kvality. Pracovníci společnosti jsou pravidelně proškolováni pro uplatnění jak nových technologických postupů, tak rozšíření uplatnění stávajících stavebních postupů.

Společnost Ekomont spol. s r. o. disponuje veškerým zázemím (skladovací prostory, vlastní doprava, ubytování pro zaměstnance, technické a administrativní zázemí, ...).

Provádíme veškeré stavební práce, počínaje výstavbou nových rodinných domů na klíč, menších administrativních a provozních objektů a skladových hal a rekonstrukcemi stávajících bytů a bytových domů, administrativními a průmyslovými objekty konče.

Kromě komplexních stavebních prací provádíme i dílčí dodávky, zejména sádrokartonové konstrukce, konstrukce suché výstavby, sádrové omítky, fasádní systémy apod. Profesní způsobilost firmy je prokázána dle zák. 455/91Sb. vydaným živnostenským listem č.j.ŽO/0002530/Bom.

V roce 2009 získala spol. EKOMONT spol. s r. o. certifikát systému jakosti ISO 9001:2008.

Od začátku roku 2014 se spol. EKOMONT-LEŠENÍ, s.r.o. (předchozí název firmy EKOMONT spol. s r. o.) zabývá pronájmem lešení a zajišťuje všechny služby související s touto činností (odborné poradenství, montáž, demontáž, logistika, …). Pokud hledáte nebo uvažujete o rekonstrukci, výstavbě domu či firemního objektu, neváhejte nás kontaktovat.

Rádi Vám podáme další informace, vypracujeme cenovou nabídku a realizujeme požadované práce.

Nejnovější realizace lešení